[www.piatek.org.pl]
Piątek Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Warszawskiej
· Memoriał Polska Jest Europie i Światu Potrzebna ·

Piknik z Alumnami - Park Młociński, Warszawa (14 maja 2023)Dzień dobry,

Jako Pełnomocnik Zarządu Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Warszawskiej ds. Historii i Alumnów chciałabym bardzo serdecznie zaprosić na Piknik z Alumnami, który odbędzie się w niedzielę 14.05.2023 w Parku Młocińskim. 

Będzie to wspaniała okazja do integracji, poznania się bliżej i wymiany międzypokoleniowych doświadczeń. Mile widziani są wszyscy, którzy na przestrzeni ostatnich 43 a nawet więcej lat byli związani z działalnością Niezależnego Zrzeszenia Studentów i chcieliby powspominać te czasy i spędzić miło niedzielne popołudnie.

Chętnych zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego

Jak dotrzeć na nasz Piknik z Alumnami?


Park Młociński to urokliwe miejsce z pełną infrastrukturą umożliwiającą zorganizowanie świetnego wydarzenia! Nie straszny nam deszcz ze względu na dużą wiatę ze stolikiem i ławkami w środku, a do tego uda nam się rozpalić naprawdę duże ognisko, które będzie nas grzało do późna! Zapewniamy kiełbaski na ognisko, napoje oraz wspaniałą rodzinną atmosferę! 

Dojazd jest bardzo szybki, metrem M1 dojeżdżamy na stację Młociny a potem wsiadamy na zajezdni w dowolny autobus: 150, 750, 114 i po 10 min. jesteśmy na miejscu! Przy parku znajdują się również miejsca parkingowe dla samochodów.

Natalia Wosik
Pełnomocnik Zarządu ds. Historii i Alumnów

Niezależne Zrzeszenie Studentów
Politechniki Warszawskiej
Pl. Politechniki 1 pok. 87
00-661 Warszawa
tel. +48 695 569 555
e-mail: natalia.wosik@nzs.org.pl

Informacje Najnowsze · 2024 · 2023 · 2022 · 2021 · Archiwum