[www.piatek.org.pl]
Piątek Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Warszawskiej
· · · · · · ·

Łączy nas coś więcej niż barwy - 10 marca, czwartek
brama główna Stadionu Śląskiego koncert dla Ukrainy


Łączy nas coś więcej niż barwy - 10 marca, czwartek, godzina 17 30, brama główna Stadionu Śląskiego koncert dla Ukrainy: Dżem, Golec uOrkiestra, Gooral, De Mono, Enej, Marcin Wyrostek, Kasia Moś, Adam Nowak Raz, Dwa, Trzy i wielu innych. Jednym z głównych organizatorów jest Pokolenie.

Witajcie!! Kiedy widzieliśmy się na promocji albumu był drugi dzień wojny - to było dawno - jakieś kilkanaście tysięcy ofiar temu. Musimy pomagać, to jest jasne - myślę że dla wszystkich. Jeżeli ktoś się łudzi, że moja chata z kraja, to jest w głębokim błędzie. Obecnie w Polsce jest blisko miliona ludzi więcej, a na Ukrainie o półtora miliona mniej. U kilkunastu z nas pojawili się ukraińscy lokatorzy, niektórych znaliśmy wcześniej, innych ledwo co poznaliśmy. Telewizja pokazuje dramatyczne obrazy, dzieci, matki, dramat. I ostrzał, bomby, ogień, walące się budynki. Widzieliśmy już wielokroć te obrazy, ale nigdy tak blisko nas, zawsze gdzieś dalej, a teraz wioski przygraniczne słyszą wybuchy. Pomagamy jak umiemy, to dobrze. Bardzo proszę o upowszechnianie naszego facebooka: www.facebook.com/stowarzyszeniepokolenie/, tam są informacje o naszej działalności, a naprawdę zrobiliśmy dzięki Waszej pomocy dużo. Jest tam też konto: To jest też moja wojna Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191
Od jutra będziemy pompować koncert i bardzo proszę, żebyście mi w tym pomogli, mam nadzieję, że uda się zebrać poważne pieniądze na pomoc Ukrainie. Tytuł koncertu: Śląsk dla Ukrainy; Łączy nas coś więcej niż barwy. Oczywiście chodzi o flagę Śląska i Ukrainy. Podczas koncertu będzie zbiórka promowana poprzez internetowy Kanał Sportowy, telewizję HD i radio 357. Wiem, że dla wielu z nas to brzmi egzotycznie, ale dla moich znajomych od PR to jest torpeda. Postarajmy się wszyscy pomóc, ślijmy to info komu się da, to jest tylko poświęcenie kilku minut. Dzwońmy, informujmy, zapraszajmy. Kasa wchodzi na nasze konto więc naprawdę będziemy w stanie pomóc. Pozdrawiam i liczę na pomoc każdego z Was. Liczę na wpłaty i upowszechnienie wiedzy o koncercie, liczę na solidarność z Ukrainą bo przecież to też jest nasza wojna. Precz z komuną.

Przemek Miśkiewicz 602 254 257

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191
plakat Śląsk dla Ukrainy PDF
Informacje Najnowsze · 2023 · 2022 · 2021 · Archiwum