[www.piatek.org.pl]
Piątek Niezależnego Zrzeszenia Studentów Politechniki Warszawskiej
· Dyżury prawników w SWS ·

Obchody XXX-lecia NZS na UW!!!
(Warszawa 7 października 2011)


Szanowni Państwo,

Na wstępie chciałbym przeprosić za formę, jak i czas złożenia naszego zaproszenia. Na swoje usprawiedliwienie Mamy jedynie fakt, iż baza mailowa do Państwa została uznana za straconą. Mam świadomość, że termin późny, jak i mail nie jest najbardziej kulturalnym środkiem, jednak udało nam się odzyskać bazę kontaktów do Państwa i będziemy z Niej częściej korzystać.

W związku z organizowanym przez nasze stowarzyszenie wydarzeniem upamiętniającym 30. rocznicę zarejestrowania Niezależnego Zrzeszenia Studentów mamy zaszczyt zaprosić Państwo na tą uroczystość.
Wydarzenie to ma charakter kilkugodzinnej uroczystości połączonej z odsłonięciem tablicy upamiętniającej zarejestrowanie NZS i jest jednym z punktów ogólnopolskich obchodów mających na celu godne uczczenie przypadającego na ten rok jubileuszu. Uroczystość będzie kulminacyjnym punktem obchodów na Uniwersytecie Warszawskim. Warto pamiętać, że będzie to wspaniała okazja na to by spotkali się ze sobą ludzie, którzy w różnych pokoleniach działali dla dobra studentów pod wspólnym szyldem Niezależnego Zrzeszenia Studentów.
Wyrażamy nadzieję, że będą Państwo razem z nami w tym ważnym dla Organizacji dniu.

Odsłonięcie Tablicy Pamiątkowej, mającej honorować wszystkich Członków NZS UW, będzie miało miejsce 7 października o godzinie 12.00. Na budynku Instytutu Historycznego, znajdującego się na Kampusie Centralnym UW, przy Krakowskim Przedmieściu 26/28. Po uroczystościach zapraszamy na skromny poczęstunek, jak i wspólną, późniejszą zabawę w Klubie Remont, wraz z całym Warszawskim Regionem NZS

Kłaniam się
Mateusz Mrozek

v-ce przewodniczący
NZS OU UW

Parlament Studentów UW
Informacje Najnowsze · 2017 · 2016 ·
2015 · 2014 · 2013 · 2012 · 2011 · 2010 · 2009 · 2007-2008 · Archiwum